| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Miss Školka

Dekuji Vam za tento clanek. Jsem matka dvou deti predskolniho veku ,nejsem studovany psycholog,presto souhlasim se vsim co jste napsal jako by jste mi mluvil z duse...
Nase rodina zije v USA,kde je snad nejvice moznosti prihlasit deti do soutezi krasy.Ja osobne nikdy sve deti do techto akci neprivedu. Soustredim se z nich vychovat kvalitni bytosti,ktere nebudou davat tolik vyznam zevnejsku a delit lidi podle toho jak vypadaji...
Kazdy z nas je necim jedinecny a verim,ze je dobre v detech vybudovat zdrave sebevedomi cim jsem a co delam ne jestli mam kouzelny usmev a nosik jako knoflicek..../i kdyz to neni k zahozeni,ze/
Obe deti se venuji sportu a ja je povzbuzuji za kazdou snahu a nevyzaduji ,aby byly nejlepsi...
Ja sama jako dite jsem byla velmi obdivovana a vyhravala jsem male missky a myslim,ze tim ve me bylo,ze musim byt vsude nej... je to tlak!
Jsem rada,ze tento problem leta nemam,diky Bohu,ktery mne ukazal jine hodnoty v zivote.
Proto je mi tech devcatek lito,Misto ,aby jsi spolu pekne pohraly s panenkama stavaji se z nich sokyne...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.