| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Milá Martino, paní Štromerová má jistě v lecčems pravdu, ale já bych to zas tak růžově neviděla. V tu noc, kdy jsem já rodila rodilo ve stejné porodnici mnoho žen. Během těch deseti hodin tam byly tři pípady, kdy lékaři doslova zachraňovali život rodičce v průběhu porodu a před ním. Šlo o vteřiny, dokonce ode mě musel odběhnout anesteziolog ve chvíli, kdy jsem před císařem měla dostat narkózu. Já sama začala rodit přirozeně a nakonec to muselo jít císařem. A to mě celou noc vždy vyšetřoval lékař, ne asistentka. Já sama bych nikdy to riziko porodu doma bez sanity před domem nepodstoupila hlavně po tom, co jsem sama zažila. Nikdy nevíte, co se může stát a mě za to riziko můj a kór život dítěte nestál. Pokud mohu radit, vyberte si porodnici na kterou jsou dobré reference, kde mají možnosti alternativních porodů a lidský přístup, ale zbytečně neriskujte. Vždyť jde o to nejdůležitější, co v životě člověka může potkat. Přeji vám hodně štěstí a hlavně rozum při rozhodování. Jo a k té pupeční šňůře, tam může být zamotaná tak, že by se dítě při postupujícím porodu mohlo začít vážně dusit. Pak už se císař provádí špatně. Většinou je omotaná pupeční šňůra již sama indikací k císaři.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.