| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdy začíná život - názory občanů

Ano s tím souhlasím...Ale já hlavně "jančím" z toho že doporučuješ propagaci pro-life do škol...Ano ať si chodí agitovat do katolických škol (nebo jak se říká školám pro věřící, myslím že už u nás také jsou)...Ale nechtěla bych, aby blbli (z prominutím) hlavu například mé dceři, nejsme věřící a proto máme na určité věci jiný názor...
A miminko v 8 týdnechn (mám tu před sebou pro jistotu 3 knihy:))) je veliké 2,5 cm a vypadá (promiňte mi ten výraz) jako malý pulec...Ale to není až tak důležité, jde o to že právě ti z pro-life ukazují fotky na kterých jsou už mnohem větší mimina a tvrdí, že to jsou ty zárodky staré 2 měsíce(a podobně) a že ty se vraždí jak na běžícím pásu...Nefandím potratů, jen nemám ráda, když někdo zastává určitý názor, aniž by uváděl pravdivé informace...
Mám osobní důvody "jančit" kdykoliv zaslechnu něco podobného, jako je Pro-life, nebo třeba Svědkové jehovovy...Jedna mě dříve moc blízká osoba na takové lidi málem doplatila životem...Jejich síla je právě v té dobrotě a falešné laskavosti, ale to je zase jiná kapitola...
I když tak působím, nejsem agresivní, jen jsem zvyklá mluvit přímo a otevřeně. Nevadí mi když má někdo jiný názor, ale nesmí tím škodit ostatním...
Pro ti tvé osobě nic nemám, vše to bylo míněno na adresu pro-life a spol...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.