| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Mirku,
Ahoj všichni !!
Tvoje zpráva mne vyprovokovala k reakci. Mužských, který se dokážou postavit k miminu a domácím pracem si myslím je víc než dost. Problém je v tom, že ne každý mužský to dokáže přiznat, aby se náhodou neschodil před ostatníma. Osobně si myslím, že je to ale pořádná hloupost. Co je na tom špatného ? Já jsem byl 5 let ženatý a když jsme měli malého Míšu, tak jsem ho v noci nesčíselně krát musel nakrmit, přebalit a uspat, aniž o tom polovička věděla. Naopak byl jsem na to hrdý, že o tom nevěděla. A když k tomu přičtu i další domácí práce (dát prát prádlo, žehlení plenek a nejen jich, luxování, mytí oken i vaření). Ano i vaření. A můžu Vás ubezpečit, že jako kuchař amatér, jsme uvařil chutnější jídlo než bývalá manželka. Do vaření počítám i pečení, bábovka nebo dort není ani teď pro mne žádný problém.
A proč jsem se rozvedl ? Když zavčasu nedovolíte ovládat Vaší společnou domáctnost svým matkám, nedopadnete tak. Z mého pohledu to byla tchýně, která by nám byla schopna vlézt až do ložnice, aby nám pomohla. A přitom si neuvědomila, jak si tou svojí výcho zkazila dceru, když jí nosila uvařený jídlo ve sklanicích, prala, žehlila apod. Jistě to jsem dělal i já, ale protože jsem tehdy byl vojákem z povolání byl jsem často pryč. A to byla voda na její mlýn. A nakonec mi 4 letý Míša řekne, když jsme se rozváděli, že maminka se musí naučit VAŘIT. Měli by se děvčata chytit za nos. Dnes mám přítelkyni, která vlastní barák a zahradu, a ta si myslí, že jako žena nebude třeba na zahradě kopat krumpáčem a podbné práce. Dokáže to jistě. Jen je dřív unavenější. A jak by se Vám všem mužským líbilo, když Vy večer zrovna máte chuť a ona Vám usne únavou ?? Jistě jsou mužský, kteří přijdou z práce, vezmou si noviny a skončí na gauči a ženská starej se. Já taky dokážu si lehnout a nic nedělat, ale co se týče společného manželského soužití to dělat dobrotu nebude. Přeji všem mužským, kteří takový jsou, aby se spálili co nejdříve, a pochopili, že tu není ženská pro mužskýho nebo mužský pro ženskou. Vždy tu budou jeden pro druhého.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.