| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Všechny Vás moc zdravím!

Sev, fotky jsou super, holky tedy pěkně vyrostly a jsou si strašně podobné!!! No a koukám, co se na Vás nahrnulo:-(, tak snad už je to všechno zdárně za Vámi a budete mít klid!!! Já mám teď Míšu už taky třetí týden doma... byli jsme minulý týden na trhání nosní mandle, tak jsem ho nechala doma už o týden dopředu, aby se ve školce třeba něčím nenakazil, čekací termín na nadstandart je skoro 3 měsíce, tak aby jsme ten náš nepropásli, když už jsem se tedy rozhodla, že do toho půjdeme. Malá začala kašlat, tak už je taky týden doma. Dneska jen zajdeme do školky na Míšovu besídku, Julinky jsme bohužel propásli, byli jsme v té nemocnici.

Janni, s tou školou je to těžké... já už skoro byla rozhodnutá, že ho tam tedy dám, říkala jsem si, že je to přeci jen ještě skoro rok než začne a může to být v pohodě, ale teď mě zase zvyklala paní doktorka na logopedii. Úplně sama začala s tím, jestli náhodou neuvažuji o odkladu, že si myslí, že by Míšovi prospěl. On totiž Míša nevydrží vůbec v klidu, pořád musí něco dělat s rukama nebo s nohama, nevydrží se moc soustředit, poslouchá tak na půl ucha, jak mu něco nejde, tak jde od toho a vůbec si nechce nechat poradit nebo pomoct. Zdá se mi, že má pořád malou slovní zásobu, třeba v porovnání s Julinkou, snažím se mu pořád něco vysvětlovat (i když o to nemá zájem), vypravovat(o to taky nemá zájem), čteme, ale nevidím vůbec žádný posun. U Julinky vidím, že používá slova, která slyší okolo, kolikrát mě překvapí co všechno si pamatuje a pak využije v praxi, ale tohle právě Míša nedělá... Nemá vůbec zájem se něco nového učit, pořád by si jen hrál. Třeba příklad, máme ve středu kroužek malování a pak má Míša ještě předškoláčka, takže přijdeme domů asi tak v půl sedmý, no a jak jsme nebyli celý den doma, tak Míšu pak nic nezajímá, jen aby už si mohl hrát s autíčkama. Já tomu říkám, že má "absťák":-)))) Paní co je vede na tom předškoláčkovi, tak mi říkala, že by asi taky byla pro odklad, že je Míša nejistej, když má něco odpovídat nebo dělat před ostatními, že by potřeboval si být jistější. Navíc jak je levák, tak má pořád problém se stranami. Podepisuje se AŠIM a třeba čísla taky píše obráceně.
No je toho hodně, ještě si chci promluvit s učitelkami ve školce a uvidím.

Přeji Vám všem krásné vánoce, hodně dárečků a hlavně zdravíčka!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.