| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Fakultní nemocnice Brno - Bohunice

Ahoj rozhodla jsem se že i já sem napíši svoji zkušenost. Hned když jsem otěhotněla byla jsem rozhodnutá rodit na Obilním trhu, bohužel nebo i bohudík těhotných loňský rok bylo hodně a tak už při objednávání se do poradny v 39. týdnu mi bylo řečeno, že mají plno a tak ať se objednám do Bohunic co se dá dělat tak jsem se objednala na čtvrtek 8.11.2007. Termín jsem měla 12.11.2007. Už tři týdny jsem trpěla docela bolestivými poslíčky a tak když mě ve středu 7.11.2007 začaly stahy nepřikládala jsem tomu důležitost jen manžel si ze mne dělal legraci že už pojedem (měl totiž miminko dostat k narozeninám měl je 4.11. a tak se moc těšil). Bolesti jsem měla celý večer a už jsem se těšila jak se vysprchuji a půjdu si lehnout. V osm večer jsem tedy zalezla do postele ale už jsem neusnula kontrakce jsem měla po 15 minutách a tak jsem se začala dívat na televizi. Kontrakce se pomalu zkracovali a ve 2 ráno byly po 5 minutách, zavolala jsem do porodnice abych zjistila co a jak. Bylo mi doporučeno vydržet ještě 2 hodinky a pak dorazit. V 5 jsem byla přijata a šla na porodní pokoj. Porodní asistentka byla velmi příjemná ale bohužel jsem si nevšimla jména. Nabídla mi předporodní přípravu čehož jsem využila. V sedm se měnila služba i když nová por. asistentka byla taková ráznější p. Šamšulová i tak byla příjemná a radila, měla také na starosti nové sestřičky a tak kolem mě bylo pořád dost personálu, ale jen když to bylo nutné, jinak jsme s manželem měli soukromí - pohoda. Bylo mi nabídnuto prasknutí vody - přijala jsem. Jako prvorodičku mě dost zaskočily bolesti i když jsem chodila na cvičení a trénovali jsme dýchání a tlačení, byla jsem v takové křeči že mi to vůbec nešlo. Přesto mně všichni pořád chválili jak to dělám dobře a radili jak to dělat ještě lépe. V 9.40 se nám narodil chlapeček 3,2kg a 50 cm. Byla jsem nastřižená, jelikož jsem všude četla jak šití bolí a kdo jak u toho křičel měla jsem obavy. Ale paní doktorka Sedláková je zřejmě velmi šikovná nic mě nebolelo jen asi 3 stehy jsem cítila, ale vždy mě upozornila. Manžel si choval miminko a vtipkoval se sestřičkama. Po té nás nechali necelé 2 hodinky o samotě. Pavlík bumbal mlíčko a mi se kochali. Pak nás rychle vypakovali - potřebovali pokoj pro další maminku.
Na oddělení 6 šestinedělí jsem byla na pokoji se dvěma teprve nastávajícími maminkami. Nejprve jsem na 2 hodinky usnula a pak jsem šla pro malého od té doby byl se mnou. Bohužel se u nás vyskytla žloutenka a tak byl malý pod světlem. Sestřičky měly pro mně velké pochopení když jsem obrečela že mi ho odnáší pryč. Vždy mi pomohly s jakýmkoliv problémem od krmení až po bolení bříška.
Na pobyt v porodnici vzpomínám jako na odpočinkový domů jsem přijela odpočatá a spokojená. Téměř nic mě nebolelo a malý krásně přibýval za 14 dni pobytu doma přibral skoro kilo.
Tuto porodnici mohu jen doporučit. Ale já jsme tam odcházela s tím že chci porodit ne že si budu užívat asi záleží co kdo očekává, proto jsou některé maminky nespokojené a neví co si ještě vymyslet aby při porodu mohli dělat.
Vždy říkám že všude dělají jen lidé a nemusí mi vyhovat každý tak jako mi nemusí sednout prodavačka v obchodě tak i por. asistentka je jen člověk a já nemusím sednout jí.:-D:-DR^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.