| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, já se vždycky něco sáhodlouze napíšu a ono se to tu pak nezobrazí :( Nicméně doufám, že tentokrát se to povede :-)
My se pomalu čím dál tím víc zabydlujeme, docela nám to jde. Já se hrdě vrhám do rodinných konstelací, příští týden mě čeká třetí týden školení a už se těším, až budu pořádně svým dílem přispívat ke zlepšení světa :-))
No je to tu hodně lepší, že se s manžou vidíme míň, tak já mám čas si to dělat po svém... ale radikální zlepšení zatím nenastalo, ale třeba to ještě přijde :-))
Na stěnách máme tolik skvrn, že bychom mohli bílit znova... Kačenka dokonce taky tiskala... budu se na to muset asi vrhnout...
Jinak si tu pořád ještě připadám jako na prázdninách...
Ale nejvíc jsem spokojená se svojí kuchyní, vždycky jsem snila o takové kam by se všichni vešli :-)
Tak hezký den všem a taky ještě vše nejlepší do nového roku :-)))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.