| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak mame vsichni zapsany predskolaky:)a ja jsem momentalne nemocna..jeste vcera jsem mela 39,5..to jsem snad jeste nezazila..hruza:(

S papirama jsem po skole nebehala, vyplnili jsme prihlasku,tu odevzali na dni otevrenych dveri,pak prisla mejlem pozvanka a pak uz to organizovali zaci skoly a volali podle jmena do tridy k ucitelkam:) docela dobra organizace:) Jen tam byl na vyplneneni marketingovy dotaznik s moznosti vyhry pocitace:)treba budeme mit stesti:))) a taky dostal kazdy pytlik na backory,kubika,nejaky casopis,pravitko..

Veru, koukam,ze dvojcata uz opravdu nejsou dvojacata..uz se mi to zdalo na te fotce z vanoc, ze jeden nejak predbehl druheho:) aspon se vam nepletou:)))

jdu zase lezet...mejte se krasne...na jaro se taky tesim,ale ted by melo poradne mrznout,aby to znicilo vsechny bacily co tu litaj..ve skolce je porad spala,viroza..porad dokola:( v patek ma misa odjet na skolku v prirode,tak jsem zvedava..tam bude mit taky karneval..pujde za motyla:) no a plavani ma mit zitra-prvni hodinu ve skolce,ale nepustim ji tam po nemoci (v patek byla prvne po dvou tydnech nemoci ve skolce) a hlavne pred odjezdem na SVP,tak az pak...no jsou to starosti:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.