| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rozhodla jsem se přispět také do diskuse. Máme Jakuba 12,5 roku a Elišku 8 let. Problém s pubertou už pozoruji delší dobu - u Jakuba to se ví. Začíná "flákat" školu, zapalují se mu lýtka - už kouká po holkách, dokonce s jednou už "chodí" :-)). Se svojí milovanou sestrou se snese cca 20 minut denně. Neprojde okolo ní, aby jí něco neudělal, ta koza mrňavá zase stále řičí, jak když jí na nože berou......a tak je to u nás stále a pořád a dokola....... :-)))S taťkou se momentálně také moc nesnášejí - a já jsem mezi nima jak mlýnské kolo...:-) Jak to tak vypadá, tak nás puberta asi už zasáhla a já se mooooc bojím, co bude dál. Myslím, že se pacholátkům věnujeme dost - ale........( je to možná nuda z pohledu Jakuba).Každý víkend vymýšlíme program na oba dny, aby sourozenci neměli moc možnosti být vedle sebe v bytě a škádlit se.....Mám jeden zajímavý postřeh. Zjistila jsem, že když jsou obě děti pohromadě a s námi - s rodiči - jsou někdy na zabití, jsou-li ale někde sami bez nás - tak jsou miliónoví a všichni je chválí, jak se bratr chová pěkně ke své sestře....tak to mi tedy vysvětlete.Je to zajímavý úkaz, ale jsem ráda, že aspoň na veřejnosti se k sobě chovají takhle pěkně. :-)))Jsem ráda, že se mi povedlo "zabrousit"na tohle tématko a ráda si počtu názory ostatních maminek či tatínků, kteří právě prožívají (nebo lépe - už si prožili)pubertu našich plodů lásky. Zdravím všechny a pevné nervy!!!!!!! Renata

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.