| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dobrá hospodyňka pro pírko i přes plot skočí

Tak to máš pravdu!Já taky nevysedávám po hospodách ani po barech.Dost vydělám a pracovat od nejmladšího jsem šla v sedmi měsících, protože nejstarší nejprve odmaturoval a teď studuje v zahraničí.A aby bylo na všechny výdaje a mohla pracovat,zapojila jsem celou rodinu, včetně dědečků a babiček.Naši se také hodně uskromňovaly, když jsem studovali a já jsem chtěla ukázat dětem, že když se každý byť jen trochu zapojí, nikdo nebude strádat.Já upřednostňuji dnes vzdělání a koníčky dětí a jsem ochotná slevit na ostatním, a protože mám dobré vzdělání a hodné lidi kolem sebe, nešetřím na svých spolubližních, ale na sobě.Koupila jsem také kočár za 26 tisíc a už slouží třetí sezonu.Kupuji oblečení a boty, které pak posílám do dětského domova, kde jsou děti za všechno vděčné.A hlavně musím mít motivaci, proč chodit do práce a proč nosit domů peníze.Když se daří mně a jsem spokojená , bude se dařit i ostatním v rodině.Děti jsou naučené separovat odpad,nosit si odpadky z přírody s sebou domů(co sis přinesl, to si i odneseš).Nechávám doma všude svítit, dokud se neodchází anebo dokud se nejde spát.
Účet za elektřinu je stále vyšší, ale pořád se chováme ekologicky a nic nenechávám náhodě.Ale tím, že budu šetřit jenom já a pár Vás které se zabýváte tímto problémem opravdu vážně, tím svět nezměníme.Já to dělám pro dobrý pocit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.