| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zkušenost z benzínky

No chybami se člověk učí. Já jsem se poučila loni na podzim - jela jsem z večírku, asi ve dvě ráno, s kamarádem jsme na ulici mávli na taxíka. Sama bych to neudělala, zavolala bych si z dispečinku někoho z osvědčené firmy. Kamarád vystoupil chvilku přede mnou a když jsme s taxikářem dojeli před náš dům, povídá: "Nemáte ňáký větší peníze, potřebuju se zbavit drobnejch." (cena byla asi 350 Kč). Místo aby mi docvaklo, že to je nesmysl (ještě jsem neviděla taxikáře, který by se chtěl zbavit drobných), podala jsem mu dvě dvoustovky. Během vteřiny se otočil a povídá "To jste se sekla, ne?"A v ruce měl dvě stokoruny. Já jsem si v duchu řekla, jak jsem hloupá, že jsem se popletla, on mi ty dvě stokoruny vrátil a zase, jestli nemám větší. A já blbka jsem mu podala tisícovku (seděla jsem vzadu). V mžiku mi říká: " A tohle je jako co?" A v ruce držel stovku. Tak mi docvaklo, že jsem se ocitla v rukou zkušeného eskamotéra, no ale, co teď? Sama v noci s taxikářem v autě - tak jsem pípla" Ale já jsem vám dávala tisícovku" a taxikář "Ale paninko, dávala jste mi stovku". Tož jsem velmi nehrdinsky doplatila dvěstěpadesát korun, čímž mě cesta taxíkem vyšla na tisícčtyřistapadesát korun.Pak jsem tedy chvíli přemýšlela, jestli mám zavolat policajty - značku jsem zapamatovala - když jsem si představila dialog mezi policií, mnou (lehce ovíněnou blondýnkou) a práskaným taxikářem (upřímně bych ani moc nestála o to, aby znal moji identitu), vykašlala jsem se na to. Takže poučení - nechytat taxíka na ulici a neplatit velkou bankovkou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.