| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zkušenost z benzínky

Stav ukazatele hladiny nafty v nádrži nám funguje dobře. Nebo se zatím zdá, že funguje dobře, zatím jsem s ním neměli problém. Ani mně, ani manželovi, se zatím nestalo, že by na tomhle autě ukazoval nepřesně (známe to z našeho předchozího). Samozřejmě i možnost nefungující rafičky mne hned napadla. I z tohoto důvodu jsem to hned neobrátila a viděla spíš svoji chybu. Ale toto by se mělo ukázat, tím, že jsem si zapsala stav kilometrovníku, no a uvidím, zda těch zaplacených šestačtyřicet projedeme. Jestli tam budou, slibuji, že dám vědět a omluvím se :).

Ale stejně si myslím (a to i z důvodů uvedených v článku, tak i v mém diskuzním příspěvku), že taková situace není nereálná, a že se to opravdu může stát.

A ještě jedna poznámka - k tomu, jak tady bylo uvedeno, že by přece bylo vidět, že daný Pán odchází z kanystrem od benzínky - tankovat či odcházet od benzínky s kanystrem není ani trestné a mně nepřijde ani nápadné.
A ještě jedna - byla jsem celkem v časové tísni, což taky hrálo svoji roli. A samozřejmě teď, když to vidím zpětně, tak si říkám, že se to dalo řešit a měla jsem do toho jít. Ale v té chvíli (a jsem ráda, že podle diskuse nejsem jediná) se mi do toho konfliktu jít nechtělo. Znova opakuji nestěžuji si na nikoho, jen na sebe a dovoluji si upozornit na takovouto možnost být podveden.
A úplně nakonec poznámka - nechci se nikoho dotknout, ale mé zkušenosti (3) z jiných situací s policií, resp. městskými strážníky, mi říkají, že myslet si, že by přijeli brzo a ještě to vyřešili, je snad ještě větší naivita než se dát takhle okrást :). Ale možná se pletu.

Šťastné cesty bez nehod a ztrát.
Lenys

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.