| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kytí můžu tě uklidnit, já zápach z vařící brokolice nebo květáku neunáším dodnes a nejsem těhotná:-)))Ale to je pozůstatek odporu z dětství. Fakt tohle nemůžu. Ale už nemám výčitky, v jednom tom pořadu jak hubnou ti velcí tlouštíci říkali, že brokolici nemůžou lidé, kteří mají např. problémy s moč. cestami nebo ledvinami a ještě nějaká kontraindikace tam byla, ten pán jí jedl hodně a oni mu jí úplně zakázali, tak se nemusím trápit, že zrovna tuhle otravinu fakticky nemusím.
U nás byl mrazivý víkend, ale slunečný, v sobotu jsme vyrazili za soudruhy do Němec, abychom zajeli auto. Také tam bylo slunečno a pořídila jsem si úžasný župan, po kterém jsem dlouho toužila. Kubík dostal v Hornabachu nový koberec se silnicema, starý skončil pod králíčkem, pořád to Kubíka drží a jeho kamarády, když přijdou, lego i ostatní stavebnice staví okolo a fakticky si hodně vyhrajou.Z čeho jsem nadšená je fakt, že tenhle nový je o dost kvalitnější, než ten původní. Na spodu je pogumovaný, tak na plovoučce neklouže a je vyšší. Barunka je strašně nastydlá, tak se děsím, abychom to nechytli od ní, je to puboš, pořád na ní hulákám, že chodí málo oblékaná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.