| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky. jsme zpet :-(
v nedeli rano se synovec probudil s 39, takze nakonec segra odjela v nedeli vecer domu.. ter v pondeli zacala rano, ze ji boli hlava.. bydlely jsme v pokoji, kde bylo sileny vedro a vyvetrat se to nedalo. tak jsem to prikladala te noci.. supla jsem ji paralen a vyrazily jsme na lyze. po obede ji hlava bolela opet, vyhnala jsem ji na lyze opet s tim, ze pokud by ji to nepreslo, ze lyze sundame.. lyzovala asi hodinu a skucela znova.. no a navecer mela 38,5. takze jsme se rozhodly, ze to nema cenu a pojedem domu taky.. mamka s adou bylyjeste v utery na dopo lyzovat, ja se probudila s knedlikem v krku:-( prijely jsme kolem 4 odpo a supla jsem rovnou do postele... bylo mi strasne zle, bolel celej clovek, hlava, no hnus..
dneska je to lepsi, ale zacinam pekne hnusne kaslat. ter uz je dobra, jen kasle. a ada se zatim taky docela drzi.
myslim si, ze me dorazilo to vedro pres noc.. vysusene sliznice s koncentraci bacilu... jinak jsem celkem odolna a hned tak neco nechytim.. no tak ted potrebuju, abych se z toho rychle zvetila.

bazen jsme samo nevyridily, uvidime jestli se na to vykaslem nebo to jeste spachame...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.