| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Fakultní nemocnice - Motol

Chtěla bych vyvrátit pomluvy, které se vztahují k personálu v Motole. Všechny sestřičky byly ochotné mi kdykoli pomoc, dokonce bez mého zavolání chodily k nám na pokoj, když slyšely malou v noci dlouho plakat, pomáhaly mi a radily stejně, jako popisují maminky své zážitky z momentálně nejprosazovanějších porodnic, jako jsou Neratovice, Krč nebo Vrchlabí. Jestli jedna nebo dvě sestřičky mi byly méně sympatické, tak se ovšem chovaly korektně. Doktoři byly převážně mladí lidé, sympatičtí a já jsem si opravdu nemohla naříkat. S personálem jsem byla maximálně spokojená.
Abych napsala ale pravdivý názor na všechny věci týkající se Motola, naprosto jsem byla šokovaná díky tomu, že šestinedeli bylo naprosto plné a já čekala po porodu asi 8 hodin, než mě převezli na pokoj šestinedělí. Prý je to proto, že hodně maminek jede do Motola, protože je to dětská nemocnice a tak mají v Motol důvěru, ale pak je právě přeplněné šestinedelí. Myslím si, že na to nás měli upozornit na instruktážní hodině, kterou jsme absolvovali a ne to tutlat a pak mě takto po porodu šokovat a odtrhnout na 8 hodin od dcery. Myslím, že je to dost zásadní informace, kterou by na instruktážních hodinách něměli těhotným zamlčovat. Jestli si můj komentář někdo z personálu přečte, chtěla bych mu touto cestou říct, že mě to velmi šokovalo a jsem přesvěčená, že strach o malou, který jsem těch 8 hodin měla, nemalou měrou rozdmýchal moji poporodní depresi.

Takže závěrem, personál v Motole je super, u porodu jsou skvělí. Pokoje šestinedělí jsou skvěle zařízené, ale to, že jsou permanentně přeplněné se maminkám dopředu neřekne a pak je to šok.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.