| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku V ohrožení života

ono je to taky hodně spojeno s tradičními hodnotami, jako třeba sňatek rodičů před porodem dítěte. Když mají rodiče pocit, že svatba není důležitá (na co bychom potřebovali na naši lásku papír), pak se velmi snadno rozcházejí, protože je to bezproblémové. A nejdříve miminko, pak se možná někdy vezmeme. A pak se maminky diví, že tatínek jim třeba nechce dávat peníze. Jakožto vdaná žena by to třeba neřešila, měla by zákonný nárok na výživné.
Jak jsem už psala výše, nedělají zrovna velké štráchy s výběrem partnera. Jak mi potom můžete vysvětlit domácnost, kde lítají vulgární nadávky, kde je normální dát facku, nepřispět na domácnost - a to už v začátcích vztahu... A do takového prostředí "inteligentní" maminka klidně přivede i dítě. A pak už se jenom diví.
Známá má 3 letého chlapce, otec je opustil prakticky ještě před porodem. On ale chtěl miminko!!! (vzít se jaksi nestihli). Pak se ale rozhodl, že ho nechce, řekl jí, že to má určitě s jiným. Proběhl soud o otcovství. Dnes má malý 3 roky, ona ještě nedostala ani korunu výživné (soudy prostě pracují pomalu). Je mi jí líto, protože to je hodná holka, krásná štíhlá, jenomže vinou problémů musela brát antidepresiva, díky kterým přibrala snad 30 kilo. Takže totálně zničený život, zdraví v háji, iluze v háji, vzhled v háji... zůstal jí jenom chlapeček....
A přitom stačilo říci - chceš miminko, dobře, vezmeme se, jinak nic. A už tam by se to možná rozštíplo, protože kdyby řekl, nechci svatbu, tak já bych třeba řekla: nechci tebe.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.