| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vývoj dítěte - 8 týdnů

Ahoj, zdravim vsechny :-)
Nekde jsem cetla, ze miminko okolo 2mes zjisti, ze uz neni s mamou jedno telo a zacne na ni bejt hodne zavisly, nez mu dojde, ze se mama vzdy vrati.
My s nasi holcickou tohle prave zazivame. Kdyz je u me v naruci, nebo nejlip na prsu, tak je vse ok a mame nejhodnejsi mimi na svete. Ale jinak....Treba v kocare je celkem hodna. Kdyz si ale chtela vozit babicka, mala otevrela oko, zjistila, ze ji vozi nekdo jinej a byl rev, dokud jsem neprisla.
Taky s kojenim des bes. Kojim po 0.5-1h, nekdy se zadari i po 2h. Zjistila jsem, ye to neni z hladu, ani spatna technika ani malo mlika, ale potrebuje se ujistovat, ze je u me a ma tim padem uz pres 6kg!!
V noci spi 10h at ju ulozim v 9h nebo o pulnoci. Ale s tim, ze se budi na kojeni po 1-2h. Tak ju mam v posteli a vzdy, kdyz si knikne o kojeni, tak se k ni jen otocim, ona se koji a ja spim dal. Jinak bych se nevyspala. Pres den spi tak 1.5h dopoledne a pak odpoledne 2h v kocare.
Doslo mi, ze k tomu, aby byla klidna potrebuje mit den svuj rad. Aby rozeznala den a noc a cas na prochazku. Je klidnejsi, kdyz vi, co se bude dit a ze muze klidne spat atd.
S tim broukanim - zacala kupodivu uz kdyz ji bylo 17dni. Horsi je to ale s drzenim hlavy na brisku. To se ji vubec nelibi. Jinak drzi hlavu celkem dobre.

Mejte se krasne, ahoj Malina.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.