| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky... to já jsem na svařák zralá teĎ.. ale nemůůůžu... Dany měla aerobik a my na ni s Káťou čekaly na prolízkách před telocvičnou... vydržely jsme 1,5 hodiny... no, dala jsem si aspoň teplou sprchu...

Ali, vitamíny jsem brala zezačátku Calibrum baby-plan (to je až do 3 měsíce), pak jsem si koupila GSmamavit a asi před týdnem jsem dobrala Pronatal... (dr stejně říkala, že jsou v podstatě všechny stejné,ale hlavně, aby v tom byla listovka a ta se dá koupit i samostatně)... teď beru jen železo v tabletkách a ty syntetické vitamíny teď vynechám, když už je mi líp a můžu jíst víc věcí přirozeně...

Jinak jsem byla dneska na velkém UTZ, mimi má všechny orgány v pořádku, hezky se hýbalo, ale dr mi nechtěla říct vůbec co to je, že prý to je fakt hodně nejisté, neb tam špatně vidí, pak se ustrnula na mé škemrání, tak prý na 60% holčička... tak uvidíme ;)... no, sama jsem ted azvědavá... Danielka chce Šimona, Kačenka Anežku, já se nechám překvapit a manža se kdyžtak bude muset smířit:-D

Jó Marti, Kubíkovi velká gratulace! Je jednička R^... a k vlasům - mě se ti kluci nakrátko líbí víc... takže taky hlasuji za kratší vlásky...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.