| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
páni Lucko já koukám! Třetí mimi, moooc blahopřeju! Kdyby to mezi náma s manžou nebylo tak hrozný, hned bych do toho šla taky!!
Poslední dobou mi začíná být čím dál tím víc jasno, že se rozvodu asi nevyhneme. Pomalu to jen začíná být otázka času a taky mojí práce, abych se o nás případně mohla nějak postarat.
Došlo mi to hodně teď poslední dobou. Vrátili jsme se v neděli z Čech, já za sebou desetihodinovou cestu, šla jsem spát ráno v půl čtvrtý a ráno v půl osmý manža ani nevstal, aby oblík děti, vyčistil jim zuby a dal jim snídani... Poslední dobou si na mě fakt smlsává, nechává mě dělat úplně celou domácnost i děti... jen sem tam něco občas když už není zbytí a já padám opravdu na hubu... no a ještě mi vyčítá, že je tu nepořádek.
Ještě má všechny svoje knížky a plno nářadí v krabicích od stěhování.. za ty tři týdny, co jsme byli s dětma pryč nepohnul prakticky s ničím. To hulení mu fakt nedělá dobře.
Peťo, já mám v Liberci kamarádku a ta má na hlídání pani Hanku - a je s ní moc spokojená. Třeba bych se mohla poptat jestli eventuelně by ta paní měla čas.
No jinak s tou školkou, pomalu si fakt říkám, že už to těm dětem chybí - musím něco vymyslet. Mají tu sice docela dost kamarádů, ale přeci jenom, se pod vedením naučí více. A v té školce kam chodili byl opravdu dobrý, velice pevný a pravidelný řád. Chodili tam moc rádi. Budu se muset pořádně porozhlédnout jak to všechno vůbec udělám...
Jinak jsem Lucko, vůbec nezaregistrovala, co jsi měla za porodní hrůzy ve Spanelsku..
No počítače to mi vůbec nevedeme. Snad jedině na dvd a na pohádky. Moje děti maji krutější režim.. V čechách fakt teda vždycky polevim. Ale ani na pohádky se nedívají každý den. Televizi vůbec nemáme, takže se nám plno věcí zatím docela vyhýbá. No měly pár dvd, ale teď jak bylo v čr plno akcí, tak už jich budou mít nejmíň 30, to mám docela radost, že budou znát české pohádky a večerníčky a vůbec. Na tohle je technický pokrok fakt paráda.
Manža taky občas pouští Honzíkovi vzlety raket, přistání na měsíci, raketoplány i letadla. Kosmonaut chce být taky, no horolezec to myslím ani neví, co je. A pořád nás nechtěl vzít na měsíc, že prý holky tam nesměj, ale poslední dobou se mi podařilo ho přemluvit a už máme zajištěný s Kačkou každá po jednom místu. No a on prý zatím bude trávit čas v raketě, než my sestoupíme na ten měsíc. Jinak, klidně, jestli to sem jde odkazy na animace sluneční soustavy, nebo nějaký hry bych docela brala.
Tak já se zas někdy ozvu :-))) hezké dny!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.