| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vývoj dítěte - 8 týdnů

Ano Janino, máš naprostou pravdu, četla jsem jen několik příspěvků dozadu, Stána se snažila něco vysvětlovat a holky se rozjeli a jela sranda velikáááá...jak pro koho...
Z odstupu to vnímám jinak...jako nezúčastněný člen diskuse...najednou to sjede jinam, a jedou "vtipné" narážky,věty typu....

"Vystupuji pod mnoha nicky

Zdělím vám tajemství, jeden z mých nicků je Stana :-) "
...zde autor Agáta....

Agáto omlouvám se, že Tě cituji, to jen pro ilustraci..není to nic osobního, nezlob se.

V tomhle cítím tu šikanu, a opravdu to na mne z těch řádků dýchlo, nesnesu jí, nemám jí ráda...i když
těm zúčastněným, co jí zrovna jedou, v tu chvíli může připadat vtipná.
Obětem vtipná nepřipadá, ve své práci jsem se s obětmi šikany setkala , proto ten výkřik...
nebo jsem měla být zticha??
Nic mi do toho není, tak držet hubu??

připadá mi že šikany ve společnosti spíše přibýva, než aby ubývala, tak možná proto jsem se ozvala.

Janino díky za připomínku, rozumím jí,budu o ní přemýšlet, z příspěvků Tě znám jako dámu na úrovni, které je něco podobného cizí, díky a přejí dobrý jarní týden.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.