| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jsem macecha

Ahoj, jsem s přítelem skoro rok, má 2 děti - 3 a 6 let se kterými vycházím perfektně...
Zaujaly mě příspěvky Insuly, protože to máme hodně podobné, asi. Tady vztah taky ukončila máma dětí a taky mi připadá, že toho teď "lituje", je pravda, že už nechodí 10 sms denně, takže pro mě je to o moc snažší.
Ale jen jedna věta, co mi ta 6 letá holčička řekla tento víkend:

Kdyby maminka umřela, tatínek by nám nemusel hledat macechu, my máme totiž tebe. Tak jsem jí na to řekla, no Já jsem taková vaše macecha a ona mi odpověděla: Ne, ty jsi naše hodná slečna ....

Jsem strašně moc ráda, že mě děti mají rádi.
Často říkají, že je máme radši než maminka, ale to jim vždycky vysvětlíme.. Ono je to těžký, když u nás jsou "občas" a s maminkou pořád, myslím, že kdyby u nás byli pořád, taky by to neviděli tak růžově... Přece jen s maminkou víc zlobí...
O vztahu mě a bioatky nemůžu napsat nic, nikdy jsme se spolu nebavily. Párkrát jsem pro děti jela nebo je tam vezla, tak to bylo jen ahoj a zase ahoj....

Já bych jí, nebo možná víc sobě a všem "macechám" přála, aby BIOMATKY byly spokojené, měly šťastné vztahy a pak,si myslím, přestanou tolik řešit vztahy svých bývalých partnerů a "ničit" život macechám...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.