| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jsem macecha

Cican, to mas tezky a fakt si nevyberes. U tebe je dite i manzel v poradku, zato s ex mas peklo. U mne to bylo tak, ze ex neotravovala, dite jsem mela rada a vsechno zkazil muj muz. Macechou jsem se stala, kdyz bylo diteti 7 a mela jsem ho opravdu rada, byl takovy mazlivy a v pohode. Jenze za par mesicu se vse zacalo menit, z kluka se staval pomalu ale jiste nevycvalany spratek, stupnovalo se to s nastupujici pubertou a muj manzel se stal pstrosem. Strkal pred problemy hlavu do pisku, neresil s tim, ze chtel mit klid (kurna a proc jsem ho nemohla mit ja). Nezajimalo ho, ze jeho ex na vychovu totalne kasle, sam nevychovaval jen si s nim hral a zahrnoval dary, pry si ho chce uzit, kdyz ho ma jen o vikendu. Dle meho manzela kluk nemusel zdravit, dekovat, ucit se, proste nic. Zato dostal vsechno na co ukazal. Kdybych videla sebemensi soudnost ze strany meho muze, tak bych mu s vychovou rada pomohla, protoze vim, ze deti jsou takove, ale pri jeho pristupu jakakoliv moje poznamka ohledne kluka znamenala, ze jsem proti nemu zaujata. Dnes uz je skoro dospely, cas travi radeji s pochybnymi kamarady nez u nas, takze mam relativne klid, ale...... . Bohuzel, Cican, musis si uvedomit, ze to je naporad, ze plnoletosti to nekonci a porad budou problemy, proste jsi si vzala rozvedeneho, tak to tak bude. Pravdu ma Lenka, musis myslet vic na sebe a tvuj manzel se za tebe musi postavit. Shrnuli moje zkusenosti, nikdy uz bych s rozvedenym do vztahu nesla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.