| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Fakultní nemocnice - Motol

Já jsem v Motole rodila své 1.dítě v 10/05 - byla jsem naprosto spokojená, porod bezva, i personál, doktoři moc milí. na šestinedělí sem tam nepříjemná sestra, ale to se dalo přežít. vloni v říjnu jsem tu měla měla rodit dvojčata (i když jsme z Kladna, moje dr trvala na Motole kvůli možné potřebě JIPových lůžek pro mimča). od 31.týdne jsem sem docházela do poradny a v 33+5 mě hospitalizovali pro hrozící porod. ještě ten večer mě ale sanitou (jen s řidičem bez zdravotníka) "lifrovali" do Mladé Boleslavy pro nedostatek inkubátorů - prý v celé Pze nebyl volný jediný inkubátor, my potřebovali 2 a dr si byla jista že do 2dnů nejpo porodím. cesta do MB hrozná, řidič spěchal, takže jsem v sanitě nadskakovala ... no a MB když mě viděli tak se divili co tam dělám, že to na porod ještě rozhodně není a taky jsem tam týden ležela - rodila jsem v 34+5. jsem nakonec ráda, že jsem rodila v MB, byla jsem nadmíru spokojená (jenom ta dálka) a do Motola bych asi už nešla - připadala jsem si jako že se mě chtěli zbavit. Motolu po lék. stránce věřím, ale lidsky je to dost mizivé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.