| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Fakultní nemocnice - Motol

Mile maminky,
rodila jsem v Motole (jiz podruhe - po cca 5 letech)v pulce dubna a mam na pobyt zde temer same dobre vzpominky.
Byla jsem puvodne varovana pred zmatky a dlouhym cekanim v poradne, ale nebylo to tak hrozne - cca 1 hod procekaneho casu tydne, doktori i sestry celkem schopni a ochotni.
Rodila jsem v noci, vse bylo rychle a ted uz se mi ani ty bolesti nezdaji tak priserne. Bez partnera u porodu si to vsak nedokazu predstavit. Pristup personalu byl dobry.
Je fakt, ze bylo na sestinedeli opravdu preplneno, ale tuto informaci jsem dostala uz v poradne a doufala jsem, ze se mista uvolni, pri prijmu mi pak lekarka dala na vybranou zda chci prevoz do jine porodnice nebo jsem ochotna pockat, nez se uvolni misto po vizitach, tedy asi v poledne. Ja chtela zustat a tak jsem po porodu taky musela cekat asi 8hod na porodnim sale nez jsem mohla na pokoj a byt s Eliskou, bylo mi smutno, ale dalo se to prezit.
Na oddeleni sestinedeli si nemohu stezovat - detske sestricky byly super, ostatni sestry a doktori jak kdo, ale v celku pocit dobry.
Motolskou porodnici doporucuji.
Helca

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.