| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenské testy - aneb jak to všechno začíná

Ahoj,temer po roce jsem zavitala do teto diskuze abych se podivala na svuj prispevek myslim z 29.6.03.Tenkrat jsme byli nedockavi a chteli to mimino hned a hned.Nakonec jsem zjistila,ze mi bylo spatne z vysazene antikoncepce,nez se to telo zase dalo do poradku,ale tehotenstvi to nebylo.
Za mesic na to jsem se uz citila lip a prestala to tak resit a zacala se jen a jen tesit az to vyjde.Ve stejnych dnech jsem si ale i tak koupila ovulacni test,abych zvysila pravdepodobnost..No a za dalsi tri tydny uz mi bylo jasne,ze to je tady.Jen jsem cekala az bude 1.den menses a ja pobezim pro test.Zadne cekani na doktora,to jsem tenkrat byla naivni.Bylo mi tak spatne,ze nebylo pochyb.A tak jsem se ocitla na prahu sveho 1.tehotenstvi.Od meho prispevku do teto diskuze tenkrat ubehl temer jen mesic.
Ted tady koukam na svou prave mesicni Katerinku jak krasne spi.Mela jsem ohromne stesti a preji ho i vam vsem ostatnim.Timto chci vsem doporucit vyuziti ovulacniho testu.Sice to trochu ztraci na romantice,ale myslim,ze se to vyplati a funguje to.Co se tyce tehotenskeho testu tak si kupte radsi ten kolem 100 korun,pry maji fungovat drive nez ty lacinejsi.Me vysel pozitivni 1.den vynechane mens.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.