| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojík,hezkoí neděli á všem a miámískovi od Taurinky jen samé štěstíčko a zdravíčko..je to kus a krásný...
Kamarádka rodila taky v HB.-.no příští rok přemýšlím o druhém mimi-že bych taky využila daleké porodnice?? Já tady v KO jim nevěřím-v ničem,ale když není zbytí,holt sem musím se synem nebo sama-třeba v noci,ale když si vzpomenu že mě prdla voda ve 22 a před půlnocí byl Krys na světě,asi bych nevolila zas tak dalekou porodnici a hlavně mě veze švagr-manžel nemá řidičák,tak nevím,asi mi KO budemuset být zas dobrý.
Mě taky nastřihávaly-málo jsem spolupracovala..no a šití mi zmrvily,že doteď cítím při změně počasí jizvu-mám jí pěoně hnusnou a křivou...
Jinak já bych brala s dětma jen prodloužený víkend,protože nebudu mít už tolik dovolené na celý týden.Už mámj vybraných 5 dní , v červnu letíme do Bulharska-to si budu brát 8 dní a zbyde mi 7- a to si nechám na strýčka příhodu nebo na vánoce...
Jinak já jsem přes ten odkaz se nějak proklikala a našla ten společný tábor s maminkama,mrknu tam ještě jednou a podám info.
Pa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.