| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zadeček v bavlnce II - rok poté

Naprosto souhlasím. Navíc všechno ma dvě strany mince. Kdyby všichni na planetě chtěli používat biopotraviny, tak nás tahle planeta neuživí.
Dál.. např. tzv. biopaliva neuměně zdražují cenu potravin, což se odráží hlavně v těch chudších zemích kde doslova děti umírají hladem. Spotřeba elektřiny taky hodně roste a pračky a sušičky, které jsou zapnuté každý den na tom mají taky svůj podíl.
Znám spoustu lidi co tzv. žijí bio a přitom každý den jezdí do práce autem... a mohla bych pokračovat.
Ja třeba taky kupuji někdy biopotraviny, ale nikdy z meho okolí to neví. Fakt nevím proč bych to měla někomu říkat. Navíc jsem si naprosto vědoma toho, že pro tyto potraviny jezdím autem, protože v okolí je prostě v žádném obchodě nemají a vím, že to pro planetu rozhodně není dobře.
Chodím třeba s malou plavat (4 měsíce) a vubec se mi nelibí, že zaryté "látkařky" nedavají dětem plavací plenky, ale jen obyčejné plavečky. Dítě se tam pak klidně vyčůra a ostatní děti to pak pijí v bazenku. Z toho duvodu jsem tam přestala chodit.
"Látkařky" jsou pro mě krajně nepříjemné osoby. Znám teda jen dvě ale to mi naprosto stačí. O ničem jiném se s nimi nedá bavit, nic jiného je snad ani nezajímá, takže to rozšíření obzorů je asi jen v tomhle směru ;-) Třeba i já sama používám látkové pleny, ale mám jich málo a nestačím je prát, tak je to tak napůl s jednorázovkama. Asi jsem tu jediná kdo má zkušenosti s obojím a fakt s obojím jsem spokojená.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.