| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holčičky!!!!!!!
Strašně vás zdravím a moooooc se mi po vás stýskalo a po netu vůbec!!!!!!
Tak předně chci napsat, že budu mít co dělat, abych všechno dočetla, ale možná ani všechno nebudu mít čas dočíst!!!!
Jen jsem nakoukla na poslední dvě stránky a podle titulu příspěvků mi došlo, že tady něco nehraje!!!!!
Že by byla další těhulina????!!!!!
Gerbi, držím palečky a prskám moje první čerstvé těhu bacily!!!! PRRRRRSKKKKK!!!!!
V pondělí jsem totiž byla u dr. a gravidita je potvrzena!!!!!!Mám i fotečku s prvního ultrazvuku,kde je malinkatá bublinka vidět!!!!Tak hned jen co budu mít krapet času, tak nezapomenu zatapetovat, možná to bude po částech, jak budu stíhat. Chci vám taky ukázat jak kráááásný výhled máme z ložnice na rozkvetlé stromy!!! Tak snad to sem všechno hodím.Taky se těším, jak si vytvořím konečně těhu metřík.

Jinak se začínají pomaloučku rozjíždět nevolnosti.
Manžel je sladkej a moooc hodňounkej, poslouchá mě na slovo a má se mnou opravdu dost trpělivosti, páč jsem strašně náladová a absolutně nikdo mě nemůže doma vystát!!!!!! Hodně brečím, všechno si beru, jsem vztahovačná,když se někdo nad mou připomínkou ušklíbne,tak místo abych mávla rukou, tak nad tím koumám a brečím, že mě dotyčný nebere vážně a podobné voloviny.Prostě jsem trochu ťuky ťuk.
Nevím, jestli to bylo způsobeno otěhotněním nebo absťákem po nějaké komunikaci se světem (internet), páč obojí se odehrálo téměř současně.
Snad se to zlepší.


Ještě jednou vás všechny mooooc zdravím!!!
PC mi právě před chvilinkou přivezla ségra a první co jsem udělala je scajkovala pc dohromady a zavítala sem k vám na diskusi, abych vás mohla pozdravit!!!!!Teď se vrátím a jdu sestře alespoň poděkovat za vyčištění pc a spravení zvukovky.

Taky až bude čas, tak jestli můžu, sepsala bych něco do deníku, mohu??



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.