| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Krásný 1.máj všem ~s~~s~~s~ táááááák Kimmii náš měsíc začíná ;)...já už na tom pracuji :-)~g~~s~~s~~s~ a Hani a kočky snažilky,klidně Vás přiberem k nám do května,tak se všechny čiňte,ať máme alespoň tak krásný výsledek,jako v dubnu :-D;)a když se nám // neukážou v květnu,tak alespoň v červnu,jak píše Markétka...

Lucko a jak si na tom s rýmou,je to lepší? R^...jo,jo a těhulkovství si užívej dokud můžeš :-)...čas strašně letí ~k~...vím,že si TP počítáme z webu a doktor Ti ho už stanovil nebo Ti ho dá až z těhu průkazkou?Zajímalo by mě,jaké oni tam mají tabulky,já to zkušela počítat od Tvé poslední MS na různých www.stránkách a jednou to vyplivlo...24.12. jindy 25.12. a dokonce i 27.12. a 26.12.,tak nevím,mimi si to ohlídá,ale stejně mě to zajímá,co za tabulku má doktor...Lucko a přesně mám stejné pocity,jak to tu vše letí,že Ty i Gerbinka už vlastně těhu jste....nějak mi to pořád nedochází,ale je mi jasné,že teď jsme s Kimmi na řadě ~s~~s~~s~ a jestli dobře počítám,tak se Vám mimi povedlo po 7 měsících a 8-mý už byly // a Gerbinka po 3.měsících a 4-tý už byly // mám to těhulinky dobře? ~g~

Lucko,prosím,máš nějakou složku s těma cvikama na prsa a dno pánevní,jen bych se ráda koukla,mám taky problémy s močákem...a když prochladnu,zlobí,zlobí :( a přesně,jak píšeš,při sexu,mám taky problém,když je mi zima,tedy to prochladnutí,tak mě to až bolí při nárazech a pak se mi chce pořád čúrat apod.,nevím,jestli to máš tak nějak podobně...;((

Jé Hani,to jste si hezky užili,to opékání,taky to miluju R^~g~

Ježíši,Luci,tak to Tě lituju,že musíš být na dietě a zrovna teď,když by si měla jíst,co si tělo a mimísek žádá ;((,ale hlavně,aby si byla vpořádku a neopakoval se ten zánět...držím palec R^chjoooooo,Tě lituju....si vytrpíš...19kg za 4měsíce,to je záhul,já bych chtěla shodit 5kg a byla bych spokojená...ale zase si říkám,hlavně zdraví...

Markét,přesně,tak,jak si napsala,doktoři se kliďo užíví jen z našich poplatků,fuuuuuuuuj,fuuuuuuuuj a to máme takové odvody na zdrav.pojištění a ještě platit :(:(:( a tu nemocenskou první 3dny už se ví,kolik bude % ?A poplatky na mimča v poroškách chtějí zrušit,nevíte od kdy?Jestli už Lucka v prosinci nebude za prcka platit?~k~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.