| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Áááá je tu máj!!!!!! Tak holky, teď je šance!!! V květnu se to snáž chytá!!!!R^R^~s~~s~

Markét, jj, někde jsem obhlédla, že se dá koupit taky nějaký těhotenský diář. Tohle jsem vůbec nevěděla a sepsané zážitky s těhu mi taktéž unikly!!(jen mám něco sepsané v jedné knížce o mém těhu a měsíc po měsíci vývoje prcka, ale to je takové všelijaké a nemám tam žádné př.míry, váhy, ultrazvuky apod.)
Ani jsem si nestačila okopírovat alespoň těhu průkazku. Nechali mi jen obal od průkazky, toť vše.
Ale teď si to vynahradím a všechno si budu pěkně zapisovat od začátku a taky si budu fotit pořád bříško a kamerovat pohyby a kopanečky na bříšku, už se těšííím!!

Káti,
rýmu ještě bohužel mám. Ondra o něco menší.
K tomu TP...tak můj gynekolog měl v počítači nějaké automatické počítadlo a vím, že mu to vyplivlo datum porodu 25.12.2008, ale je fakt,že různě po netu mi to vychází také na 24.12.,27.12.apod.Ale řídím se doktorem.
Až mi vyjde v tom 11týdnu průkazka, tak mi to zapíše někam do kolonky do toho průkazu ten TP 25.12.
Škoda, mohl mi tam alespoň napsat TP 24.12, beztak je to jedno, je to orientační a já bych měla zase hezký TP jako u prvního těhu,kdy jsem měla TP stanoven na 11.11. a nakonec se to narodilo o tři dny dříve, takže si mimčo stejně přijde až se mu bude chtít.

Káti k těm cvikům: Já jsem si objednala na internetových stránkách DVD Jak prožít zdravé těhotenství aneb rady Moniky Žídkové budoucím maminkám.
Je to koupené zde a je tam i malá ukázka, tak si to můžeš spustit tu ukázku.Stačí kliknout na to MEDIUM a pak otevřít
http://www2.vltava.cz/store/GoodsDetail.asp?sCGoodsID=SE01463266
No a to už mám koupené delší dobu,ale v prvním těhu jsem to ještě neměla. Jsou tam cviky na posílení různých partií i prsa a dno pánevní a právě podle tohodle to cvičím, ale ty cviky jsou naprosto stejné jako všude jinde. Tak ti to najdu někde na netu, co přesně cvičím a hodím sem na ty cviky odkaz.
No při sexu jsme problémy neměli, při nárazech mě nic nebolí (dřív mě bolelo, někdy ještě když jsem byla mladá-před Ondrou, teď mě při sexu nebolí vůbec nic, naopak).
Ale sex se mi stal příjemnějším, to jo.
Ale hlavně kvůli tomu "učůrávání"to cvičím.To je účelem.

No bodejť- jen ať ty poplatky na miminka v porodnicích koukaj zrušit!!!!!!! Neřeknu maminky-které tam jedí, sprchují se, špiní nemocniční věci.
A jak by pak k tomu přišly nedonošeňátka!!! To aby rodiče hrozícím předčasný porod v těhu šetřili na případný dlouhý pobyt v nemocnici.
Bohatě stačej třicetikorunové poplatky u lékaře.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.