| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo Káťo, máš pravdu, náš měsíc začíná! No můj byl už duben, ale to jsem nezvládla.... Ted to určo vyjde. Ale opravdu upřímě bych to ted přála Tobě, mně by fakt neva kdyby se podařilo třeba až v červnu s Hankou nebo v červenci s Ilčou.... ale Tobě bych to Káťo moc přála už teď, protože Ty se snažíš už dlouho.

Poplatky za miminka v porodce fakt nechápu. To mi přijde postavený na hlavu! A vůbec 30 kaček za dítě u doktora, to taky. Já fakt nevim, celý život si z výplaty platíme zdravotko, tak proč když pak musíš k doktorovi máš ještě platit?.... celý jsem to nějak nepochopila.

Včera jsem byla políbena pod třešní, tak snad to bude mít nějaké následky:-)

Hani co ta Tvoje ms? Třeba nedorazí:-) To by byla fakt bomba, měly bysme květen splněnej, kdyby už náhodou nic nedopadlo....

Terezko, máme tady takový zvyk, že každá snažilka dostane přidělenej měsíc, ve kterym otěhotní.... no je to sice blbost, ale třeba Gerbince se to povedlo! Takže pro tvůj přehled: Květen je Káti a můj, červen Hanky, červenec Ilči, srpen Verunky, Markéta to zatím napůl fláká:-) tak nevim ke komu se přidá, ale Tvoje by mohlo být září, co ty na to? Snad jsem na nikoho nezapomněla. Ale jak píšu, je to jen taková hra, abysme mohly být v klidu když se nedaří, dokud nepřijde ten náš měsíc. Stejně si příroda udělá co chce. A jak říká Woody Allen "když chceš pobavit Boha, řekni mu o svých plánech" :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.