| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobré ráno, holčičky moje!:-)

Luckoooo, ty provokuješ s těma těhu oblečkama… Já se už taaaak těšim až budu mít bříško a budu nosit ty krásný těhuoblečky!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa…….. Děsně se těšim!!! Ale ty ceny jsou dost hrůza!!!

A s tou barvou přezdívky… Napsala jsem si to ve wordu, pak to tam jen zkopírovala, sice toho půlka zmizela, ale fungovalo to…:-)

Ahááá, takže Lucka je kravkosestřička… :-) Bezva, zase jsme o něco chytřejší:-)Lucko, já psala o pár stránek zpět, že jsem projektantka podzemních staveb, tzn. tunely, kanalizace, kolektory… Prostě sedím celej den u počítače a tahám čáry po obrazovce:-)

Lucko, na jednu stranu buď ráda, že manža není na motorky… Za prvé to děsně leze do peněz, za druhé to není nic moc bezpečnýho… Ale mám slíbeno, že až bude bříško, tak to prodá. Ale buchví jak to bude:-)

Gerbi, tos mě překvapila, že chcete jen jedno díťátko… :-) Já bych chtěla aspoň tři a pak si adoptovat černouška:-)

Jinak hlásím, že včera se koláč povedl:-)

Lucko, myslím, že by Hani jen mohla v deníčkách založit další „chlívek“, kam bysme dávali oblíbený odkazy

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.