| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lucko chlapi toto nikdy nepochopí..protože zaprvé je to jeho matka..tak ho ani nenapadne nad ní nějak přemýšlet...prostě to neřeší...je jaká je...a za druhé není celý den s malým v tvé pozici vůči ní a neposlouchá ji celej den.
Ale je dobře žes udeřila...musí si to taky přiznat a zkusit něco vyřešit. Ale obávám se, že pokud opravdu radikálně nezmizíte někam do svýho...tak se to bude opakovat pořád.

Gerbi to má teda manžel ten nejhezčí dáreček k narozkám. TAk ať se vám oznámení to rodině pěkně zadaří ;).
Metřík jsem dala i do Metříků...je moc krásnej ;).


Ještě k tomu prdíkování...nám taky pomáhala poloha "tygřík"...prostě dítě položený na předloktí na bříšku hlavou k lokti..takhle jsem prochodila docela dost hodin, jinak nebyla Lůca k utišení.

Ilčo fotečky jsou nádherný...kluci jsou už pěkní štramáci! Moc vám to všem sluší.

Reni ahoooj..zdravíme navrátilku ;). Je fajn, že sis odpočala a že je ti líp. Tři kilečka nic nejsou.
Paráda že už cítíš pohyby, to je krása!

Luci naprosto tě lituju s tím úklidem po podlahářích :(. My opravujem barák už čtyři roky a protože nejsou prašule tak skoro všechno dělá manža sám..tak to jde pomalu. A bydlíme v rozestavěným....prach a maltu máme doslova v posteli a o úklidu se nedá vůbec mluvit. Prostě je uklizeno asi první hodinu. :( Snad se někdy doberem konce a už to bude lepší.

Hrozně se mě líbí jak z Gerbi lámete jaký je to pocit být poprvé těhotná :D.

Ale je fakt, že takový jako poprvé to už nikdy nebude. Pak už máš na starosti první dítě a okolo něho a tak už to prostě nikdy nebude jako poprvé.
Gerbi užívej si to co můžeš ;).

Já su teda proti kyblíkům...myslím že z něho dítě rychle odroste a je to zbytečná investice. My jsme koupali v malé vaničce a jak uměla Lucka sedět na patách tak šla do velké rohovky a tam řádí každej večer, až plave celá koupelna.
Ale to je jen můj názor, každý může mít jiný.

Gerbi krásná fotečka bublinky!!

Lucko je fakt, že kdybychom nejezdili plavat a koníky a bohužel i ty rehabky...tak i tak bychom neseděly doma. Protože mám spoustu kamošek s dětma, tak bychom je objížděly, vymýšlely výlety a tak...takhle si nemůžem naplánovat nic, protože musíme furt na rehabky, logopedie, koníky, plavčo a kontroly u doktorů. Ale kdybych neměla auto, jako ty, tak tvrdnem doma taky.

Lucko myslím že na kašel je dobrej ten Jitrocelovej sirup a myslím že v těhu se může...ale musíš se zeptat v lékárně pro jistotu.
Já sem v těhu brala Hedelix..to tam ještě nebylo psaný že se v těhu nedoporučuju a pak dělali nějaký kontroly a už to tam psaný je..takže už neee.

Jé dočetla jsem a vidím že "tygříka" jste tu už probíraly..tak jen že ho máme vyzkoušenej a super.

Teda školka je fuč a já sem nedošla ani na konec. Jdem s Luckou zacvičit a pak zkusím zase něco dočíst. Zatím pa a mějte krásnej den!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.