| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vysavač sáčkový versus bezsáčkový aneb kdo bude vítězem?

Dostali jsme jako svatební dar (v r. 2001) bezsáčkov vysavač Dyson - chtěla jsem ho, protože mě nadchnul v Anglii, kde jsem ho jako au-pair používala. A dote""d ho máme a jiný už bych nikdy nechtěla, až odjede, koupím si ho znovu i když je z těch dražších (tenkrát stál tuším 17 000, dnes o něco méně). Vysává skvěle jak pevný povrch (máme lino) i koberce, má opravdu konstantní výkon - skvěle seje po celou dobu). Zažil s námi rekonstrukci dvou bytů, kdy jsme s ním vysávali i stavební prach a špínu. Po té druhé rekonstrukci se začala dostávat větší špína i do filtru - volala jsem na zákaznickou linku (mají skvělý servis, dopodrobna proberou váš problém a poradí kroky, jak postupovat) - paní usoudila, že se nám ucpal cyklon - tj. část vysavače, která vytváří sací výkon aje součástí vyndavací nádoby, která se vysypává a poradila mi geniálně jednoduchý způsob opravy - prostě celou nádobu vysprchovat a propláchnout, dobře usušit. Opravdu to zafungovalo a vysavač funguje vesele dál. Považuju to za dost geniální - který elektrospotřebič lze opravit pouhým propláchnuté¨ím vodou? - Žádná opravna atd.. Od té doby miluju svůj vysavač o to víc :-)). Podotýkám, že nejsme dealerem společnosti dyson :-)), ale jen spokojeným uživatelem. Takže já rozhodně doporučuju bezsáčkový Dyson. je dražší, ale podle mě je to investice, která se vyplatí. S levnějšími modely bezsáčkových vysvačů nemám zkušenost.
jo a údržba - kromě vysypávání nádoby s prachem (což není problém - dám kolem plastový sáček, utěsním a nádobu do něj převrátím a vysypu) je třeba jednou za čas (alespo""n 1x za půl roku) vyprat filtr - což je laickým okem molitanové kolečko o poloměru 20 cm a stejně velký plastový kroužek). Operace cca na 5 minut - proplachuje se vodou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.