| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čauky holčinky,

zdravím a hlásím,že MS nikde dnes 32DC a jak už jsem psala očekávám příchod zítra...:(

Lucko,díky za odkazy na metříky,kouknu ;),sladké chutě,všechno vadí.....no těhulinka jak vyšitá :)

Veru,Ilčo,s testíkováním počkám do zítřka a pak se rozhodnu :-)

Hani,jo,jo cyklus proměnlivej,tak 28-33denní cykly,tak uvidíme,ale tentokrát jsem pozorovala své tělo a spíš plodné dny dle hlenu,takže dle mého pozorování by měla MS dorazit zítra...a s tou kolegyní,jo přesně tak,dneska zase prudila a já si říkala vduchu,použila jsem před ostatníma větičku "no co toto je za hajzla" a vduchu jsem si říkala,však počkej ty mrcho,až tady zůstaneš sama a pos...eš se z toho,protože část práce jí určo šéf přidělí,jelikož se mnou spolupracuje a ona se z toho opravdu potentuje,a já zůstanu v klídku doma :-D:-):-D,jo v seriálu "Ulice" jestli to sledujete pan Pešek(Rudolf Hrušínský)použil větu,která se mi strašně zalíbila a budu si ji pamatovat "NA KAŽDOU SVIŇI UŽ SE VAŘÍ VODA" :-D:-D:-D:-D strašně mě to potěšilo,moudrý to muž....ještě jsem to nikdy neslyšela ~g~..........ať Ti to na prohlídce dobře dopadne,alespoň budeš mít jistotu,že je vše o.k.Hani...

Kimmii,tak to je nějaký zvláštní měsíc ten náš květen ;)~s~ už se mi to taky dlouho nespozdilo dýl než na 32DC(který dnes je),ale jak už jsem psala,zítra určo příjde mrcha,takže pak se k Vám sešoupnu do června ju?A nebůůůůůůůůl,v červnu budem tři a bude nám veseleji,já to nezachráním i když v práci jsem si říkala,dneska ani náznak,MS nikde,že by ;):-D,ale to byla jen taková krátká myšlenka i když se přiznám,že moc hezká a nepředstavitelná myšlenka ;)

Veru,:-D:-D:-D:-D,kdybych krůtu upekla a nabídla Vám zde,ještě by nám všem tady z těhotnění dělala maras v bříškách a to si na triko nevezmu,raději ji zahrabu někam daleko na pole(neobydlené,daleko od všeho živého)protože vyhrabat a sežrat ji nějaké zvíře,tak bych ho chudáka měla na svědomí,tak to ne ;):-)...užij si prezentace...papej a bumbej co hrdlo ráčí,ale ať Ti pak nejni šoufl :)

Ježíš Luci,tak Ondrášek jako neviňátko je k nakousnutí,já chci takyyyyyyyy,ten je suprovej R^~g~R^ a jak čtu dále,je to taky suprovej ranní budík :-D,já se dnes probudila 4.minuty před zazvoněním ~g~

Hani,ráno pustit pohádku,to si budu pamatovat,až to budu někdy potřebovat :-D a já pak ještě dochrupkám :)

Gerbinko,gratuluji k mimisovýmu bříšku ;),já už chcíííí takýýýýýý ~g~,tak v červnu jo Kimmii,Hani?;),strašně to letí už 8TT,ty jo... a bublinka Ti krásně plave v metříkách,jů,já chci taky bůůůůůůů...

Renýsku,tak Torinka mě mrzí a čtu Ty takýýýý,tak se brzy uzdravte :-)potit,odpočívat,lěčit :)a vyvalovat bříško ~j~a taky se už těším na ňuchání s miminkem..

Holčinky,těhulinky,Ty Vaše chutě,to je fakt sranda... ;)~j~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.