| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moc to tu koukám nežije ;-), nic tu nepřibylo, tak aspoň přidám novinky - Martínka skutečně čeká školka (místečko se našlo) a mě práce, tak jsem moooc zvědavá, jak to všichni budeme zvládat. Když máme tak "šikovný" zákony, tak holt děti stráví "prázdniny" na sídlišti po školkách :-(. Co se dá dělat, o místo přijít nechci, se dvěma dětmi se o mě nikde nepoperou...

Skvělé naopak je, že se podařilo odstranit plíny. Není nic jednoduššího, než učit dítě být bez plín do termínu ;-), ale nakonec se to povedlo. Bylo to sice mírně o nervy, když mi ještě měsíc před nástupem do školky dělal v lázních z vydatné stravy 3x denně bobek do slipečků (14 dní v kuse!), ale pak se to zlomilo a je na něj spoleh. UF! To mi teda spadl kámen ze srdce! Ony se to nakonec fakt asi naučí všechny děti ;-).

Tak už jen ať jsou kluci zdraví...

Ráda si přečtu novinky i od ostatních!

Dana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.