| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Autismus je léčitelný

ahoj, zavisi samozrejme od veku. Syn (bohuzel nebo nastesti?) ji to, co mu nabidnu, takze je to na mne. Zacatky byly krute, syn pred dietou jedl jenom jogurty a testoviny, nicmene zajimavy poznatek byl, ze pokud jsem nechala stejny kelimek a nalila neco priblizne stejne barvy, proslo to, testoviny nahradily prijatelnejsi verze. Z toho usuzuji, ze s vnimanim chuti to nebyla velka slava, casem jsme se dopracovali k tomu, ze docela ochotne ji take ovoce a zeleninu.

Clanek jsem psala proto, abych nasim detem pomohla, opravdu posledni co chci, je pusobit utocne, pokud se mi to jiz povedlo, omlouvam se....Zaujalo mne, ze "téměř všichni odborníci (APLA, Motol) sdělili, že naopak děti s poruchou metabolismu se mohou projevovat jako autistické.Ale opačně to neplatí. Čili pokud je dítě primárně autista a má metabolismus v pořádku, dieta moc řešit nebude" - prozatim nikdo na svete neprisel na to, co vlastne autismus je, proc jeho vyskyt stoupa, cim je podmineny...Proto si dovolim tvrdit, ze ani v Aple ani v Motolu nikdo neumi rozlisit, kdo je primarni autista a kdo sekundarni a jestli toto deleni ma vubec smysl...

jo, syn nam prestal skakat z vrchniho schodu, jezdit po schodech na odrazedle, triskat si hlavu do betonu a jezdit na kole s horeckou 39 po te, co zacal pocitovat bolest.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.