| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Firemní mateřská škola

Monty a proč si myslíš, že si ženský pořizujou děti pro to aby je zabavily a dělaly jim kašpárky:)))). Já jsem si dítě pro to teda nepořídila. Myslím si, že hodně lidi posuzuješ z pozice vyššího. Ano jsou ženský, který spoustu času proklevetí a jsou to slepice s tím naprosto souhlasím. Jedna věc je ta mít samostatné dítě a druhá věc je ta, že tohle si mysleli naše matky taky a podívej se co vyrostlo z lidí co byli dávány do jeslí ve 2 letech. Jsou to zamindrákovaný nesebědovemé nuly, protože jim chyběl pocit zázemí. díě nepotřebuje, aby kolem něj člověk pořád poskakoval, ale potřebuje ten pocit zázemí. A to mu peníze opravdu nepřinesou. Já třeba do školky nikdy nechodila. A ani mi to nijak nechybělo. Z domova jsem odešla ve 20 letech slušně jsem si vydělávala. Ty se na věci díváš hrozně materialisticky. Až budu stará budu mít placený servis. Hm. Jsem zvědavá jak dlouho se ti to bude líbit, být mezi starýma babkama a denně slyšet jejich nářky. Tady jde o nějakou rodinnou pospolitost. A myslím si, že v tom je dnešní problém. Lidi se nedokáží přenést přes to, že Pepa od vedle má auto za milion atd. Tak jsou schopný jenom kvůli nějakýmu kusu blbýho šrotu lítat do práce nevidět vlastní děti a raději je šoupnout do nějaké zařízení hlavně, aby si rodinka žila na úrovni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.