| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vstup do života

Připojuji se k Heleně, můj porod podle porodopisu vedla žákyňka, měla mě na starosti od samého začátku včetně přípravy, byla neskutečně ochotná, milá a vůbec mi třeba klistýr a holení nepřišli trapné, jak jsem se hodně obávala, ona to dělala jako rutinu, prostě se u toho se mnou bavila jako by mi třeba kadeřnice myla vlasy, prostě to bylo uplně normální, po porodu mě omývala a totéž, sice manžel říkal že u samého zrodu našeho syna z opačné strany sálu než on(byl u hlavy) měnila barvy a výrazy tváře, ale ustála to a byla vážně perfektní.Narazila jsem tam na jednu sestru a to přímo na přípravně v té hodinové pauze co člověk sedí na záchodě, chodí, sprchuje atd., přiběhla tam jen pro nějaké věci, ale už výraz tváře a její poznámka o tom, proč ležím na lehátku v tom mokrém(nenašla jsem nic na výměnu), přitom jsem ležela o kus vedle abych v tom mokrém nebyla a po mojí odpovědi že kde mám tedy ležet mě sprdla, že vůbec ležet nemám, že mám chodit(i když žákyňka mi řekla že můžu dělat co chci, a já tedy zrovna ležela a psala SMS známým a příbuzným že už je to tady) a já jak blb tedy chodila v té místnosti 4x3m jak idiot až se mi točila hlava...pak jsem si řekla ať mi ta mréca nepříjemná trhne a spokojeně si zase sedla na lehátko...starší sestry práci berou prostě jako práci bez nějakého vztahu k ní nejspíš,samozřejmě je možné že se mýlím, ale co mám zkušenosti já, tak to tak je.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.