| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vstup do života

Terezo,

Kdyz ti zmizi prispevek, klikni na sipku levem hornim rohu Zpet, a se vetsinou objevi zase, nemusis psat znovu.

Ja nemohla jsem merit tvoje skutecne rozcileni, ale uznej, ze vykrik Ruky do lihu, rouska a t.d. az do exemplarniho odriznuti ruky je dost pateticky, hi hi. Vysvetlis mi vubec, co s tim lihem melo byt, jaky lih, jake rousko, proc?

S tim sislanim: at si kazdy se svym ditetem usisla si i k smrti. Pointa zdejsi kritiky byla mirena proti:

1)odebirani matkam deti a odvazeni jich na vysetreni. Vetsinou bez souhlasu, kdo by ten souhlas dal, aby se naplnil plny vozik roztomilych miminek, ze jo. Vlezlosti, kterou sestry prebiraji roli matek.

2) zbytecne krutym zpusobum, jak odber krve pro zjisteni metabolickych vad je provaden.

3) Ja chapu, ze nekomu nevadi, odnaseni deti prvni noc do sesterny, mazleni, sislani ci cokoliv. Jde o to, ze sestra ma povinnost pro to vsechno si ziskat souhlas matky. Proto ze Madle, Mise, mne tohle vadi, ja rada o svoje miminko se staram sama, a mam na to pravo.

A opravdu tady se nebavime o zadne pravde. Jen o ceskych zakonech a porodnicni praxi.

A odpovis mi konecne, kde je ta hranice, kdy se smi se slecnou diskutovat jako s dospelou? Kdy se smi otevrit ji jinou perspektivu? Od kdy clovek je zodpovedny za svoje konani? Proc Lucka musi se ucit tim, ze nekomu ublizi, a ji nekdo vynada? Proc radeji se nepouci z odpovedi skutecnych matek, ktery porodnicni kulturu vidi jinak, a ma dokonce s cim porovnat? A kdo a kdy zmeni ty barbarske blbosti, kdyz vzdy - jaka nahoda - stejny tabor lidi se ozve na jakoukoliv kritiku cehokoliv?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.