| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vstup do života

Já jsem v šoku, kolik "vtipu" se najde k zesměšnění základního požadavku na mezilidské chování.

Já osobně nepřeceňuji faktory v prvních hodinách a dnech života, z druhé strany jsem velice citlivá na respekt k člověku jako takovému, lhostejno jestli je mu 9 hodin nebo 90 let.

Copak je tak těžké pochopit, že slušnost nic nestojí. To, že ňufna Lucka je v uvytržení z nějakých mimin, jí neopravňuje předjímat šéfování zdravých novorozenců a jejich matek, jakoby se nechumelilo.

Velkoplošné vyjadřování k tomu, jak si matka zvolila ten porod za předem známých podmínek a teď frflá, je u nás zcela mimo. Já si opravdu nevyčítám oddělení dítěte a manipulaci s děckem mimo mou působnost, nicméně pokud bych to v rámci svého města (Plzeň) chtěla jinak, tak nemám (NEMÁM) naprosto žádnou šanci. Plzeň je přiměřeně velká vesnice s mnoha servisy, jak to, že zrovna ten porodní tu není. Asi, že v ČR není standartně. Jet rodit do Bavorska, uby se sestra uráčila otevřít hubu, když mi hodlá naočkovat dítě?
No hlavně, že jsme tak směšný supermatky :-©

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.