| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vstup do života

Madlo,
proto doufám ne. Spíš proto, že jsem si ani před pěti lety ani dnes nemyslela, že moje dítě bude ve stresu, když na něj někdo sáhne nebo ho naočkuje za dveřmi. Navíc v dobrém úmyslu a s láskou (myslím to sahání). Nemluvíme tu ani o páchnoucím bezdomovci, sklánějícím se nad kočárkem, ani o úchylákovi, co se chce s dítětěm nemravně ukájet. Ten článek psala budoucí sestřička, která má ráda děti. Upřímně řečeno, co ti přijde lepší - milá bezprostřední holka, co má ráda děti a sáhne si, nebo odosobněný stroj, dodržující všechny předpisy a etické normy, ale studený jako psí čumák, kterému jsi ty i tvoje dítě srdečně u prdele a dělá "jen" svoji práci?
Víš, co mne nejvíc nadzdvihlo? Právě to, jak jste se pustily do holky, která je nejspíš citlivá, milá, upřímná a těší se na svoji práci, za kterou nebude bůhvíjak skvěle oceněna. Tu práci chce dělat proto, že ji baví, jak jsem pochopila. To, co se tu odehrálo následně mi připomnělo dobu, kdy jsem krátce pracovala v nemocnici. Nemohu říct, že by tam někdo nedodržoval řád a zákon. Ale ten přístup k pacientům, lhostejný, povýšenecký, jak u vrchní sestry, tak u mladých holek čerstvě po škole... proto jsem za každou "Lucku" ráda a to, jak jste ji zepsuly, mi přijde hodně nepromyšlené a kontraproduktivní.
Howgh.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.