| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vstup do života

Cow, taky jedna praktická:-D. Dokonce i v rámci jedné nemocnice může být systém nastaven různě (pro mne pravda překvapivé zjištění, neb jsem zmlsaná všemi těmi systémy jakosti, které obvykle fungují v celé firmě~j~) Na dětském oddělení jednání naprosto neskutečné jednání, souhlas k zákroku nebyl třeba žádný, ani verbální ani písemný. Zato mne přítomné sestry proškolily o výhodách Sunaru oproti kojení, zejména o jeho výživových přednostech:-©. Vzhledem k tomu že jsem vystudovaný potravinář se specializací na mléko, zůstaly jejich podnětné informace dlouho ve mně~j~.
V té samé nemocnici na chirurgii jsem před zákrokem dostala papír kde jsem stvrdila podpisem, že jsem se zákrokem seznámena ( a opravdu jsem seznámena byla) a že s ním souhlasím. Jednání personálu počínaje uklízečkou opět neskutečné. Tentokrát neskutečně profesionální a slušné.
Takže to evidentně jde, jen se musí chtít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.