| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vstup do života

Nechápu, kam až jste tuto diskuzi na článek dohnaly!!
Kolik Vám je??předpokládám, že jste starší, jako Lucie.Vy jste nebyly mladé-náctileté, neměly ideály, nebyly nadchnuty pro obor, který jste si vybraly??
Podle toho , co většina píšete, máte děti, tak byste měly mít trochu rozumu a reagovat na článek trochu přiměřeně nebo raději mlčet.
Každý přece roste, vyvíjí se, zraje.I zdravotní sestra.Jste fakt neuvěřitelné ....
Ohánět se tady naivitou, nezkušeností, motat sem věci od tématu, fakt mám pocit, že některé byste potřebovaly více práce na svá bedra.A pořád dokola ty samé.Inventář www.rodiny.
Jsem poměrně dost trpělivý a klidný člověk, mám 3 děti, bude mi 40 let.Ale fakt mě to už vytočilo.Víceméně souhlasím s mnoha názory Monty.I když mi někdy přijde ,,prdlá", to jak reagovala je poměrně stravitelné.

Kdo dává povolení psát na stránky Rodiny jen samé uvážlivé, nenaivní, supermatkovsky názorově ideální články????Proč by nemohla náctiletá holka napsat pocity z toho, jaký měla den v porodnici??Proč by se nemohla rozplývat nad voňavým miminkem???
Abyste náhodou nepokakaly z toho, že někde nějaká žákyňka pochová miminko.Určitě ho u toho neolizovala a neprskala na něho.Nebo že by ho při tom snad uhranula??????:-))

Ne každému miminku se dostane lásky matky hned po porodu.Měla jsem jednoho prcka po porodu na JIPCE a viděla jsem tam ta nedonošená mimina, za kterýma po propuštění z porodnice matka nechodila, max.když se jí moc chtělo, poslala odstříkané mléko po nějaké další osobě.
Proč by takové miminko nemohla sestra při denní péči pochovat,pohladit???Víte některé vůbec v jak těsném kontaktu je většina miminek se sestrami????A na JIPCE obzvlášť.Při odříhnutí, hygieně..koupání...byla jsem svědkem při nočním kojení na JIPCE, jak sestřičky plačící miminko pochovaly, mluvily na něj, hladily ho.Jak miminko, na které jeho matka,,asi" zapomněla, dostávalo nadstandartně víc péče a ,,lásky".Připadlo mi to úplně normální, vzhledem k tomu, jaký obor si ty sestry vybraly.Bylo by lepší s miminkem házet, hrubým hlasem mu domlouvat nebo ho ignorovat??Přirozené podle mě je ho klidně vydělat z postýlky, pochovat, přitulit ho.
Když se Vám nelíbí, že nějaká žákyňka v porodnici chová Vaše mimi nebo ho ,,sváží" na očkování atd., tak roďte doma.Proč řešíte takové hovadiny, jestli mimi držíte nebo nedržíte při odběru krve a pod???ZDa mimi očkovat nebo ne??O tom sou snad jiné diskuze.Jistě Lucie nesvážela na očkování mimina matek, které měly k očkování výhrady.Ach jo.

Já ani nechci vědět, co vše se dělo na JIPCE, když jsem tam nebyla.Lékařka mi vysvětlovala, proč je lepší raději u některých procedur nebýt.Matka instinktivně chrání své dítě.Těch histerických scének při odběru krve z hlavičky je lepší mimi ušetřit.Snad jsou sestry a lékařky natolik schopné, že to zvládnou bez asistence,,supermatky", která trvá na tom nebo onom.
Já zažila reakci matky z vedlejšího pokoje, když si vydupala a vykřičela, že u odběru bude.Zbytek pobytu kamkoliv se hnula-chodba, bufet, WC, sprcha....nemluvila o ničem jiném, jen o tom, jak hrozné to bylo, jak miminko plakalo, jak ONA se celá třásla hrůzou, jak nemůže spát, protože co by bylo, kdyby jehla poškodila mozek a bla bla...Myslím, že to bylo úplně zbytečné.

Své děti miluju, dýchala bych pro ně,i ony prodělaly pár nepříjemných chvilek v porodnici, nemocnici.A nepřipadá mi, že by to na nich nechalo nějaké následky.
A žákyňky byly v porodnici právě ty sluníčka, které mě nijak neobtěžovaly.A co si pamatuju vždy se zeptaly, zda nepotřebujeme pomoct s miminkem, zda ho nemají přebalit nebo zda ho ,,mohou" pochovat.

Lucko klídek.Sousedka češtinářka článek četla a její závěr byl, že jako maturitní téma, obsah, slovní zásoba atd. by se nebála tvrdit, že Tvá ,,práce" je na jedničku!!!!:-)))))))A nejen ta písemná!!!!!!!!!!


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.