| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ubrečená Lucinka

Naše Janička je mnohem uřvanější než dítě v článku. První půlrok řvala téměř pořád, ve dne i v noci. Skoro jsem nespala, byla ze mě zombie. K tomu jsem se starala o dvouletého Péťu. Manžel to vyřešil tak, že když bylo Janičce 10 měsíců, tak si našel milenku a odchází od nás. Janička je uřvaná pořád. Neustále se to zlepšuje, ale i teď ve dvou letech prořve několik hodin denně. Nejde to označit brekem, je to šílený uši a srdce trhající řev. Začal ve 3 týdnech, takže o rozmazlení nejde. Řešila jsem to tak, že jsem jí takřka neustále nosila. Nejvíc v šátku, hodně i v náručí. Řvala sice stejně, ale já jsem měla pocit, že je pro ní lepší, když mi řve v náručí, než aby celé dny prořvala o samotě. Opožděná není, naopak. Přesně v půl roce začala chodit kolem nábytku, je moc fyzicky šikovná. S inteligencí je na tom podobně, je hodně napřed. Tento týden jsem jí nechala vyšetřit krev. Nevěřím ale tomu, že klasická medicína najde příčinu. Poradíte mi, na koho se obrátit? Na nějaké léčitele? Dobré homeopaty?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.