| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ubrečená Lucinka

Trošku mi to připomíná naše období cca. před rokem. Bez malé jsem nemohla udělat ani krok. Jakékoliv domácí práce jsem dělala buď s Viktorkou v šátku, nebo byla (o víkendu) s tátou zavřená v pokoji, aby o mě nevěděla, anebo se vše odehrávalo v naprostém řevu. Nutné situace jsem řešila šátkem (i WC), uklízelo se o víkendu, vařilo se "letecky". Viktorka přes den skoro nespala, takže ani to mi moc v udržování bytu a nás všech vč. koucoura moc nepomohlo. Všichni mi říkali, ať si ještě užívám klidu, že až malá začne lézt a chodit, to si teprve užiju. OMYL! Od té doby, co se ten malý človíček začal pohybovat po bytě, je klid. Když chce za mnou, dolezla si nebo teď už dojde. Nepotřebuje mou pozornost celý den vkuse, protože si vystačí čím dál tím víc sama. S odstupem času musím konstatovat, že nejhorší období pro nás všechny bylo od Viktorčiných cca. 2 do 9 měsíců, kdy právě začala lézt.
Takže zkus to vydržet, třeba bude zachvíli líp.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.