| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Deni,
měli jsme kocourka briťáka,3 roky léčili ho na písek v močovém měchýři .......... osobně si myslím,že u kočiček je tohle velký problém,který se málokdy zdárně vyřeší,takže jsem jim neměla za zlé ,když jsme o něj přišli.Ale vadilo mi tam dost arogantní chování některých členů týmu (především tam byl takový mladý doktor) a ke kocourovi se nechovali jako k živé bytosti,ale jako k dalšímu číslu na kartě. On byl dost velký bojovník,tak s ním měli občas spoustu práce,to přiznávám.
To se mi u dr. Chrouta nikdy nestalo,tam mám jen vyhlédnutou dr. která je trošku slabší při zacházení se zvířaty,ale ostatní jsou naprosto zlatí - komunikují se zvířetem,dokáží ho uklidnit a i mě dost překvapili ,že nakonec diagnoza byla zcela správná - i když 3 další konzultovaní veterináři tvrdili,že kocour (máme nového nalezence - mainská mývalí) skončí na kortikoidech - tak paní dr. doporučila obojek proti blechám,protože přesně na ty je Hugo alergický. Podařilo se nám ho společnými silami vypiplat a uvést do rozumné formy. A krom toho Dr. Chroust (který už v ordinaci mimichodem skoro vůbec není :-) ) má u nás na vsi hospodářství,takže trochu i sousedská solidarita .

Tak abych to shrnula - vadilo mi spíš chování lidí,než že bych zpochybňovala jejich odbornost. I když tomu dr. nikdy nezapomenu ,že mi řekl že kocour už je mnohem lepší a vše je na dobré cestě (chodili jsme tam každý den - 10dní za sebou ) a já ho pak ráno našla mrtvého. Asi mě chtěl povzbudit,protože jsem tam nechávala slušné peníze a začínala jsem mít pocit,že to trápení nemá smysl.Peníze vem čert,ale ........... no to je smutné,nebudu to tu rozmazávat.
;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.