| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice České Budějovice

V Budějkách jsem sice nerodila, ale mimísek sem byl převezen na neonatologické oddělení v kritickém stavu, díky včasné diagnoze a zahájení léčby panem doktorem Janem Smrčkou, starostlivou péči paní doktorky Sýkorové a sestřiček z ARA, máme syna:-)) děkujeme, malý byl na neonatologii necelý měsíc, já o 5 dní míň(čekala jsem na propuštění z porodnice, kde jsem rodila), za celou tu dobu nemám ani jednu negativní zkušenost, sestřičky na ARU byly příjemné a velmi lidské, na celém oddělení panuje velmi příjemná až rodinná atmosféra a zároveň vysoká profesionalita, na ARO jsem mohla v kteroukoliv denní a noční dobu ( třeba i ve dvě v noci), i sestřičky z mediálu byly super, kdykoliv byl sebemenší problém, tak se člověk mohl ptát a nikdy ho nikdo neodbyl, mimíska pak dostanete na pokoj i v inkubátoru (což je asi málokde, jestli vůbec někde jinde), velmi se zde propaguje kojení (kojily i maminky, co měly velmi nezralá miminka pod 27tt), s kojením Vám hodně pomohou sestřičky a laktační poradkyně, také ne všude Vám umožní pobyt s nedonošeňátkem hned od počátku, tady ano ( byly tu maminky i 3 a více měsíce), prostě kdyby se známkovalo oddělení neonatologie , tak je to 1 s * a ještě podtržená, děkujeme celému oddělení neonatologie za vše, co pro nás udělali

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.