| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Máme krásného syna. Tatínek neví, že není jeho…

Bude to tak dva roky zpátky, kdy jsem někde četla, že až třetinu dětí nevychovávají jejich biologičtí otcové (a pochybuji, že ta třetina dětí v ČR není milována). Ve většině případů se sice jedná o doplněnou rodinu. A v jednom průzkumu o nevěře uváděli také šílené procento žen, které byly nevěrné, otěhotněly a manžel ani neví, že vychovává cizí dítě. Vůbec to není tak ojedinělé, jak si myslíš. V dnešní době bych řekla, že to ani není neobvyklé. Aspoň mě tvůj článek nijak nevyvedl z míry. Pravda může přinést problémy, i když mám stejně pocit, že tvůj muž to určitě ví, jen se o tom nechce bavit. Tak to respektuj! Nejspíš si chce uchovat naději, že možná jeho je (tu bys mu zhatila). Jinak jsem taky proti nevěře, ale na to ses neptala. Doporučuju na to zapomenout, přivodíš si zdravotní potíže. Zkrátka uvěř, že je to dítě tvého manžela (koneckonců možná i je a trápíš se zbytečně). Přeju klidný a spokojený život.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.