| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co dělám pro to, aby z Míši nebyl alergik

Na me taky antihistaminika nezabiraji, kdyz jsem zkousela vakcinu, tak jsem mela na druhou davku reakci - nevolnost, duseni... Zjistila jsem, ze je mi bez lecby stejne, jako kdyz neco beru, akorat ze nemam zadne vedlejsi priznaky leku (zvraceni, rozhozenou menstruaci). Po te neuspesne vakcine jsem zacala pit koprivovy cistici caj a astmaticky caj, to mi hodne pomohlo. Pak jsem jednu sezonu podstoupila konstitucni homeopatickou lecbu, a kupodivu mi priznaky vymizely, krome toho, ze mi najednou zacal vadit pes mych rodicu, ktery mi az do te doby nevadil (pak to preslo). Od te doby jsem vicemene v pohode, az na to, ze se mi jakoby vsechny problemy koncentrovaly do alergie na kocky - dusim se, otekam, a nemusim tu kocku ani videt, staci, kdyz tam bydli a ja to poznam do deseti minut, takze to neni jen psychikou. Ted mi vadi jen ty kocky, a taky med a hermanek (zvracim, je mi na omdleni, dusim se). Staci se tomu ale jen vyhybat a jsem v pohode - a to jsem mivala opuchly krk a oci se zachvaty dusnosti od brezna do rijna a suchy kasel nepretrzite. Moje rocni dcera je zatim nastesti v pohode, v tehotenstvi mi bylo celou dobu strasne zle, takze jsem skoro nejedla a pokud jsem do sebe neco dostala a udrzela to, tak jsem moc neresila, co to je - nejvic jsem mela chut na grepy... Moje alergie se taky vyrazne zlepsila, kdyz jsem se zacala striktne vyhybat zakourenemu prostredi - vyrostla jsem v kuracke rodine a do 18 jsem pasivne kourila docela dost. Od te doby jsem sice nekourila sama, ale do kavaren jsem na vejsce docela dost chodila. A ted chodim jen do detskych koutku a je to fakt lepsi :-) tak zkus homeopatii, treba ti to taky pomuze...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.